Ballagás a DUE BÁNKI DONÁT TECHNIKUMBAN-Megható pillanatok, büszke tekintetek, emlékezetes búcsú…

A DUE Bánki Donát Technikum végzős diákjai április 30-án elindultak életük következő, izgalmas állomása felé. Az ünnepség tele volt megható, mosolygós és büszke pillanatokkal – olyan emlékekkel, amelyek biztosan elkísérik diákjainkat a jövőben is.
Ez a nap nemcsak a búcsúról szólt, hanem arról az útról is, amit közösen tettünk meg: a kitartásról, a fejlődésről, a közösségről és az együtt elért sikerekről.
Különösen büszkék vagyunk a díjazott tanulóinkra. A Szakma Sztár versenyen elért kimagasló teljesítményéért jutalmat kapott Fekete Zalán 13. A, Orosz Dániel 13. A, Zsigmond Ferenc 13. A, Fogas Bence 13. B osztályos tanulók.
Az intézmény Molnár -Klára elismerésben részesítette Tóth Levente 13. B, és Gurics Anna 13. C osztályos tanulókat. A Bánki Díjat pedig Mátyás Karolina Margó 13. D osztályos tanuló érdemelte ki.
 
Hálásan köszönjük a színvonalas ünnepi műsort és a Ballagás professzionális megrendezését, Salamon Attila, Lukácsné Székely Anikó, Kőkuti Imre, Kovácsné Rubint Ágnes, Futóné Szaucsuk Erika, Antal Lajos és Korom Károly Kollégáknak. Köszönjük a rendezvényen megörökített pillanatokat Piricsi Balázs és Boros Zalán tanulóknak. Mindenkinek hatalmas köszönet és elismerés! Szívből gratulálunk és büszkék vagyunk tanulóinkra. Sok sikert kívánunk minden vizsgázónak az érettségihez!
 

Büszkék vagyunk rátok, kedves ballagók!

Vigyetek magatokkal mindent, amit itt tanultatok – és térjetek vissza hozzánk mindig szeretettel!