Parádés Gólyavató a Bánkiban

A gólyaavató napjának délutánján az 5 kilencedikes osztály jelmezekbe öltözve felsorakozott iskolánk tornacsarnokában, hogy összemérjék képességeiket a következő feladatokban: 

 

🔴 tánc

🔴 könyvtorony építése hozott könyvekből

🔴 karikára dobás

🔴 pörgéses, futásos sorverseny

🔴 Bánki-kvíz

🔴 latin mondások fordítása

 

Bognárné Pongrácz Mária és az osztálya, a 10.c nyerték el tavaly a szervezés lehetőségét, így Lázár Kata és Tóth Máté konferálásával egy tempós, fordulatos, vidám délutánon vettek részt iskolánk legifjabb tanulói. 

A középkort idéző, kvázi lovagi torna nyertesei a királylányoknak beöltözött 9.e osztály lettek, akiknek osztályfőnöke, Futóné Szaucsuk Erika már törheti a fejét, milyen feladatokkal lepi meg a jövőre hozzánk érkező, még csak leendő bánkisokat.

Hálásan köszönjük a szervezést Bognárné Pongrácz Mária Tanárnőnek és kedves osztályának!

Szívből gratulálunk Futóné Szaucsuk Erika Osztályfőnök Tanárnőnek és osztályának az első helyezéshez és gratulálunk minden résztvevő és lelkesen versenyző osztálynak és Osztályfőnökeiknek is!