Tanirodai látogatáson a bánkis gazdálkodás és menedzsment ágazaton tanuló diákok

Ezen a héten a 10.B osztály gazdász tanulói Győrbe utaztak, ahol a Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum tanirodai óráján vettek részt. Az óra keretében a diákjaink és szaktanáraik (Gönczi Gabriella és Lukácsné Székely Anikó tanárnő) megismerkedtek egy online oktatási rendszerrel, ahol a tanulók saját vállalkozás alapításán és működtetésén keresztül fedezhetik fel az üzleti élet világát.

Ha iskolánk csatlakozik a tanirodai rendszerhez a gazdászok minden évben lehetőséget kapnak majd a mi iskolánkban is arra, hogy felépítsék saját virtuális vállalatukat, kapcsolatba lépjenek és kereskedjenek más iskolák diákjaival, valamint hazai és nemzetközi kiállításokon vegyenek részt, ahol bemutathatják a termékeiket és a vállalatuk arculatát.

Hálásan köszönjük a lehetőséget és az együttműködést a Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikumnak.

Köszönjük szépen a lelkes szervezést Gönczi Gabriella és Lukácsné Székely Anikó tanárnőknek!